Urząd Gminy otwarty dla interesantów od 1 czerwca 2020r.

Ze względu na stopniowe znoszenie obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa, urzędy administracji publicznej, w tym samorządowej, są zobowiązane do przywrócenia bezpośredniej obsługi obywateli z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych.

Od poniedziałku, t.j. 1 czerwca b.r. klienci Urzędu Gminy Kaliska będą obsługiwani bezpośrednio w biurach budynku. Do urzędu będzie można wejść głównym wejściem. Podczas załatwiania spraw interesanci zobowiązani są do przestrzegania następujących zasad:

Urząd będzie czynny w godzinach:

Pomimo przywrócenia bezpośredniej obsługi interesantów w trosce o bezpieczeństwo własne i klientów zapraszamy do kontaktu online, pocztą tradycyjną, a także telefonicznie.

Accessibility

,,Złote Gody'' Państwa Ireny i Gerarda Unger

 

Państwo Irena i Gerard Unger złożyli przysięgę małżeńską w Urzędzie Stanu Cywilnego w Ursusie 16 sierpnia 1969 (dzisiaj dzielnica Warszawy), a ślub kościelny w Parafii Pęcice.

Jubilaci mają dwoje dzieci, sześcioro wnucząt i ośmioro prawnucząt.

Szanownym Jubilatom: Państwu Irenie i Gerardowi Unger z okazji Złotych Godów, życzymy wiele zdrowia oraz wszelkiej pomyślności, wszystkiego najlepszego i kolejnych szczęśliwych lat razem.