Accessibility

Sołectwa

Wykaz sołectw, ich powierzchni oraz przynależnych do nich miejscowości

 

 

Nazwa sołectwa

 

Pow. sołectwa
w ha

 

Inne miejscowości

 

Rodzaj miejscowości

 

Bartel Wielki

 

3216

 

 

 

wieś sołecka

 

 

 

 

 

Bartel Mały

 

część wsi

 

Cieciorka

 

1031

 

 

 

wieś sołecka

 

 

 

 

 

Dunajki

 

przysiółek

 

 

 

 

 

Kazub

 

wieś

 

 

 

 

 

Lipska Karczma

 

osada

 

 

 

 

 

Lipski Młyn

 

osada

 

 

 

 

 

Okoninki

 

osada

 

 

 

 

 

Okoniny

 

leśniczówka

 

 

 

 

 

Płociczno

 

wieś

 

 

 

 

 

Stara Lipa

 

osada

 

 

 

 

 

Wygoninki

 

leśniczówka

 

Czarne

 

957

 

 

 

wieś sołecka

 

 

 

 

 

Czubek

 

osada

 

Dąbrowa

 

310

 

 

 

wieś sołecka

 

 

 

 

 

Frank

 

wieś

 

 

 

 

 

Strych

 

wieś

 

Iwiczno

 

1087

 

 

 

wieś sołecka

 

 

 

 

 

Czechowo

 

osada

 

 

 

 

 

Łążek

 

wieś

 

 

 

 

 

Młyńsk

 

wieś

 

Kaliska

 

723

 

 

 

wieś gminna

 

Piece

 

1359

 

 

 

wieś sołecka

 

 

 

 

 

Biedaczek

 

osada

 

 

 

 

 

Kamienna Karczma

 

osada

 

 

 

 

 

Tczechowo

 

przysiółek

 

Studzienice

 

2370

 

 

 

wieś sołecka

 

 

 

 

 

Cegielnia

 

osada

 

 

 

 

 

Kocia Góra

 

osada

 

 

 

 

 

Leśna Huta

 

osada

 

 

 

 

 

Smolnik

 

przysiółek

 

 

Sołtysi Gminy Kaliska - kadencja 2019 - 2024:

 

 

Nazwisko i imię

 

 

Sołectwo

 

 

1. Lipska Alicja

Dąbrowa

2. Beling Monika

Bartel Wielki

3. Romanów Marek

Piece

4. Głodek Kazimierz

Kaliska

5. Kujawski Marian

Studzienice

6. Wardziński Leszek

Czarne

7. Szandrach Franciszek                   

Iwiczno

8. Dywelski Józef

Cieciorka

9. Ciemiński Radosław

Frank

 


Składy Rad Sołeckich :

Członkowie Rad Sołeckich w kadencji 2019-2024

 

Sołectwo Bartel Wielki

1. Ługowska Monika

2. Zimny Anna

3.Osowicki Marek

 

Sołectwo Czarne

1. Dembek Żaneta

2. Ciepliński Jarosław

3. Gołuński Eugeniusz

4. Prabucka Danuta

5. Kaszubowska Anna

 

Sołectwo Iwiczno

1. Gołuński Wojciech

2. Kołodziejczyk Irena

3. Malek – Podjaski Kazimierz

4. Stopa Eugeniusz

5. Rosińska Wioleta

 

Sołectwo Piece

1. Kurkowski Mariusz

2. Toporowski Zbigniew

3. Stopa Irena

4. Piotrzkowski Jerzy

5. Stopa Marek

 

Sołectwo Studzienice

1. Beling Ewelina

2. Gornowicz Marcin

3. Kujawska Daria

4. Ścieszyńska Anna

 

Sołectwo Kaliska

1. Fijał Mateusz

2. Grandt Szymon

3. Kinitter Jerzy

4. Krűgier Tadeusz

5. Pasterski Jerzy

6. Rożek Teresa

 

Sołectwo Dąbrowa

1. Gołuńska Sylwia

2. Chylińska Elżbieta

3. Kuchta Małgorzata

4. Skrzypek Karolina

5. Szarmach Jolanta

6. Weber Ludwika

 

Sołectwo Cieciorka

1. Koprowska Jadwiga

2. Schűtzmann Rafał

3. Osiak Andrzej

4. Andrearczyk Mateusz

5. Miszczak Artur

 

Sołectwo Frank

1. Kopciowski Zenon

2. Guzińska Ilona

3. Pachulska Róża

4. Kuchta Małgorzata

5. Ciepliński Jan