Urząd Gminy otwarty dla interesantów od 1 czerwca 2020r.

Ze względu na stopniowe znoszenie obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa, urzędy administracji publicznej, w tym samorządowej, są zobowiązane do przywrócenia bezpośredniej obsługi obywateli z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych.

Od poniedziałku, t.j. 1 czerwca b.r. klienci Urzędu Gminy Kaliska będą obsługiwani bezpośrednio w biurach budynku. Do urzędu będzie można wejść głównym wejściem. Podczas załatwiania spraw interesanci zobowiązani są do przestrzegania następujących zasad:

Urząd będzie czynny w godzinach:

Pomimo przywrócenia bezpośredniej obsługi interesantów w trosce o bezpieczeństwo własne i klientów zapraszamy do kontaktu online, pocztą tradycyjną, a także telefonicznie.

Accessibility

,,Złote Gody'' Państwa Elżbiety i Jerzego PasterskichW dniu 12 września 1969r. Państwo Elżbieta i Jerzy Pasterscy zawarli związek małżeński w Urzędzie Stanu Cywilnego w Kaliskach.

Jubilaci mają dwoje dzieci i dwoje wnuków. Obecnie jako emeryci postawili na rozwój swoich pasji. Pani Elżbieta aktywnie działa w stowarzyszeniu emerytów i rencistów oraz rozwija swoją pasję malarską i literacką (tworząc przepiękne obrazy i opowiadania w gwarze kociewskiej). Natomiast Pan Jerzy od zawsze kochał sport, w tym piłkę nożną. Teraz jego dodatkową pasją jest gra w boule.

Aktywność sportowa i społeczna sprawia, że Oboje czują się i wyglądają świetnie, można by powiedzieć, że czas się dla Nich zatrzymał.

Z okazji Złotych Godów życzymy Jubilatom 100 lat w zdrowiu i pomyślności – wszystkiego najlepszego.

Sławomir Janicki
Wójt Gminy Kaliska
Beata Wysokińska
Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego