Urząd Gminy otwarty dla interesantów od 1 czerwca 2020r.

Ze względu na stopniowe znoszenie obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa, urzędy administracji publicznej, w tym samorządowej, są zobowiązane do przywrócenia bezpośredniej obsługi obywateli z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych.

Od poniedziałku, t.j. 1 czerwca b.r. klienci Urzędu Gminy Kaliska będą obsługiwani bezpośrednio w biurach budynku. Do urzędu będzie można wejść głównym wejściem. Podczas załatwiania spraw interesanci zobowiązani są do przestrzegania następujących zasad:

Urząd będzie czynny w godzinach:

Pomimo przywrócenia bezpośredniej obsługi interesantów w trosce o bezpieczeństwo własne i klientów zapraszamy do kontaktu online, pocztą tradycyjną, a także telefonicznie.

Accessibility

,,Złote Gody'' Państwa Bernardyny i Zygfryda Piotrzkowskich

„Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie.”

Konstanty Ildefons Gałczyński

Państwo Bernardyna i Zygfryd Piotrzkowscy w dniu 08.11.2019r. obchodzili jubileusz 50 - lecia pożycia małżeńskiego. Z tej okazji z najserdeczniejszymi życzeniami i wyrazami uznania odwiedzili Jubilatów - Wójt Gminy Kaliska i Kierownik USC Kaliska.

Szanowni Jubilaci, mimo problemów zdrowotnych, są bardzo aktywni. Pan Zygfryd bardzo lubi prace gospodarskie, natomiast Pani Bernardyna kocha las i bardzo lubi w nim przebywać. Jubilatka też jest aktywnym członkiem koła gospodyń wiejskich.

„Złote Gody” to czas radości i refleksji, że razem, we dwoje udało się przeżyć pół wieku. Jubilaci mówią, że są dopiero na półmetku i przed Nimi jeszcze wiele wspólnych, szczęśliwych chwil – tego Im z serca życzymy!!!