Urząd Gminy otwarty dla interesantów od 1 czerwca 2020r.

Ze względu na stopniowe znoszenie obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa, urzędy administracji publicznej, w tym samorządowej, są zobowiązane do przywrócenia bezpośredniej obsługi obywateli z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych.

Od poniedziałku, t.j. 1 czerwca b.r. klienci Urzędu Gminy Kaliska będą obsługiwani bezpośrednio w biurach budynku. Do urzędu będzie można wejść głównym wejściem. Podczas załatwiania spraw interesanci zobowiązani są do przestrzegania następujących zasad:

Urząd będzie czynny w godzinach:

Pomimo przywrócenia bezpośredniej obsługi interesantów w trosce o bezpieczeństwo własne i klientów zapraszamy do kontaktu online, pocztą tradycyjną, a także telefonicznie.

Accessibility

W Iwicznie przy świetlicy wiejskiej odbył się dzień dziecka

Dnia 2 czerwca 2013r. w Iwicznie przy świetlicy wiejskiej odbył się Dzień Dziecka.   Pogoda dopisała a dzieci nie zawiodły i licznie przybyły na swój dzień. Dla wszystkich uczestników przygotowane były konkursy z nagrodami oraz kiełbaski z grilla, które piekł Pan sołtys – Franek Szandrach. Na koniec zabawy dzieci zaprezentowały się w konkursie recytatorskim i tu również licznie pokazały swój talent. Dziękujemy wszystkim za udział w zabawie i zapraszamy do galerii.

Odbywający się dzień dziecka - inicjatywa lokalna w obiektach objętych wsparciem- jako  wskaźnik rezultatu zrealizowanego projektu pt. „Zagospodarowanie centrum wsi Iwiczno wraz z modernizacją świetlicy wiejskiej”.

M. Beling