Urząd Gminy otwarty dla interesantów od 1 czerwca 2020r.

Ze względu na stopniowe znoszenie obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa, urzędy administracji publicznej, w tym samorządowej, są zobowiązane do przywrócenia bezpośredniej obsługi obywateli z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych.

Od poniedziałku, t.j. 1 czerwca b.r. klienci Urzędu Gminy Kaliska będą obsługiwani bezpośrednio w biurach budynku. Do urzędu będzie można wejść głównym wejściem. Podczas załatwiania spraw interesanci zobowiązani są do przestrzegania następujących zasad:

Urząd będzie czynny w godzinach:

Pomimo przywrócenia bezpośredniej obsługi interesantów w trosce o bezpieczeństwo własne i klientów zapraszamy do kontaktu online, pocztą tradycyjną, a także telefonicznie.

Accessibility

Spotkanie Gospodarzy Kwater Agroturystycznych i KGW Gminy Kaliska

Spotkanie Gospodarzy Kwater Agroturystycznych i KGW Gminy Kaliska


Informujemy, że dnia 16.02.2012r o godz. 11.00 w Urzędzie Gminy Kaliska w sali narad ( piwnica), odbędzie się spotkanie z Gospodarzami Kwater Agroturystycznych oraz przedstawicielami Kół Gospodyń Wiejskich naszej Gminy.

Spotkanie poprowadzi P. Grażyna Ormianin z Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Gdańsku, która przedstawi sytuację prawną dotyczącą agroturystyki i działalności KGW.
Bardzo serdecznie zapraszam na spotkanie.

Proszę o potwierdzenie obecności do dnia 13.02.2012r osobiście w sekretariacie U.G. Kaliska, na adres e-mail: sekretariat@kaliska.pl lub pod nr tel. 58 58 89 201.