Urząd Gminy otwarty dla interesantów od 1 czerwca 2020r.

Ze względu na stopniowe znoszenie obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa, urzędy administracji publicznej, w tym samorządowej, są zobowiązane do przywrócenia bezpośredniej obsługi obywateli z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych.

Od poniedziałku, t.j. 1 czerwca b.r. klienci Urzędu Gminy Kaliska będą obsługiwani bezpośrednio w biurach budynku. Do urzędu będzie można wejść głównym wejściem. Podczas załatwiania spraw interesanci zobowiązani są do przestrzegania następujących zasad:

Urząd będzie czynny w godzinach:

Pomimo przywrócenia bezpośredniej obsługi interesantów w trosce o bezpieczeństwo własne i klientów zapraszamy do kontaktu online, pocztą tradycyjną, a także telefonicznie.

Accessibility

Pomorski Dzień Przedsiębiorczości

20 listopada 2019 roku Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim po raz kolejny organizuje Pomorski Dzień Przedsiębiorczości w godzinach od 10.00 do 13.00.

Jesteśmy przekonani, iż to wydarzenie znajdzie uznanie u osób zainteresowanych rozpoczęciem własnej działalności gospodarczej oraz pracodawców, ale również w oczach lokalnego społeczeństwa.