Accessibility
UE

Oferta pracy na stanowisko specjalistyczne usługi opiekuńcze

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej zatrudni osobę do pracy przy specjalistycznych usługach opiekuńczych.

Forma zatrudnienia – umowa zlecenie.

Wymagania niezbędne:

  1. kwalifikacje do wykonywania zawodu pracownika socjalnego, psychologa, pedagoga, logopedy, terapeuty zajęciowego, pielęgniarki, asystenta osoby niepełnosprawnej, opiekunki środowiskowej, specjalisty w zakresie rehabilitacji medycznej, fizjoterapeuty lub innego zawodu dającego wiedzę i umiejętności pozwalające świadczyć określone specjalistyczne usługi.
  2. udokumentowany półroczny staż pracy z osobami niepełnosprawnymi

Zakres obowiązków: uczenie i rozwijanie umiejętności niezbędnych do samodzielnego życia, w tym zwłaszcza kształtowanie umiejętności funkcjonowania w społeczeństwie, motywowanie do aktywności, leczenia i rehabilitacji, prowadzenie treningów umiejętności samoobsługi
i umiejętności społecznych oraz wspieranie także w formie asystowania w codziennych czynnościach życiowych

Wynagrodzenie – 33,00 zł netto/ 1 godz.

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przybycie do siedziby GOPS Kaliska,
ul. Nowowiejska 2, 83-260 Kaliska lub kontakt telefoniczny z Kierownikiem Ośrodka
pod nr 585889201 wew. 545