Urząd Gminy otwarty dla interesantów od 1 czerwca 2020r.

Ze względu na stopniowe znoszenie obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa, urzędy administracji publicznej, w tym samorządowej, są zobowiązane do przywrócenia bezpośredniej obsługi obywateli z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych.

Od poniedziałku, t.j. 1 czerwca b.r. klienci Urzędu Gminy Kaliska będą obsługiwani bezpośrednio w biurach budynku. Do urzędu będzie można wejść głównym wejściem. Podczas załatwiania spraw interesanci zobowiązani są do przestrzegania następujących zasad:

Urząd będzie czynny w godzinach:

Pomimo przywrócenia bezpośredniej obsługi interesantów w trosce o bezpieczeństwo własne i klientów zapraszamy do kontaktu online, pocztą tradycyjną, a także telefonicznie.

Accessibility

Odwiedź Kociewie – Łagodną Krainę

 

Już w najbliższych dniach, a nawet godzinach rusza mobilna mini kampania marketingowa naszego Regionu. Lokalna Organizacja Turystyczna KOCIEWIE zaprasza do pierwszych odwiedzin stoiska promocyjnego już w ten piątek, 11 lipca.

 

Zapraszamy do Tczewa. W godzinach od 11 do 18 w samym centrum tczewskiego węzła transportowego zaparkuje barwnie ozdobiony modrakami bus Kociewia – Łagodnej Krainy. Obok niego przystanie błękitny namiot. Te orientacyjne barwne punkty mają być zachętą do odwiedzenia wyjazdowego punktu Informacji Turystycznej. W piątek w Tczewie, a w kolejne dni w innych miastach Kociewia, ale i regionów sąsiednich, będzie prowadzona kampania promocyjna walorów przyrodniczych i historycznych Kociewia.

 

- Motywem przewodnim naszej rozpoznawalności będą modraczkowe wariacje na karoserii, namiotowym poszyciu oraz naszych służbowych strojach. Motywem przewodnim udzielanych przez nas Informacji Turystycznych będą Kociewskie Trasy Rowerowe – mówi Dyrektor Biura LOT KOCIEWE, Piotr Kończewski.

 

Podczas pobytu w Tczewie i we wszystkich innych miastach oprócz przeprowadzenia rzeczowej rozmowy, będzie można uzyskać zestaw bezpłatnych publikacji: mapę regionu z systemem szlaków rowerowych, mapę atrakcji Kociewia, kalendarz imprez regionalnych na lato oraz jesień.

 

Dla zainteresowanych najbliższym piątkiem oraz wszystkimi kolejnymi dniami mobilnej promocji Kociewia przedstawiamy dniowy oraz lokalizacyjny harmonogram:

 

11 lipca, piątek – Tczew

12 lipca, sobota – Grudziądz

13 lipca, niedziela – Świecie

17 lipca, czwartek – Toruń

18 lipca, piątek – Bydgoszcz

19 lipca, sobota – Inowrocław

20 lipca, niedziela – Starogard Gdański

21 lipca, poniedziałek – Gdańsk

 

- Wybraliśmy szczególne miejsca dla promocji walorów naszego Regionu. Najważniejsi nasi goście-klienci to, po pierwsze ci, którzy są Kociewiakami, gdyż nieustannie zachęcamy do poznawania miejsca, w którym mieszkamy. Z kolei Trójmiasto oraz aglomeracja kujawsko-pomorska to setki tysięcy potencjalny odwiedzających, którzy Kociewie widzą każdego poranka niemal z własnych okien, a częstokroć nie wiedzą jak romantycznie wakacyjnie potrafi być i jak profesjonalnie ofertowo korzystne – podsumowuje Piotr Kończewski.

 

Szczegóły oraz wiele innych wiadomości u źródła:

Lokalna Organizacja Turystyczna KOCIEWIE

Kociewski Ośrodek Informacji Turystycznej

ul. 30 Stycznia 4, Tczew

www.kociewie.eu

info@kociewie.eu

58 531 37 41