Urząd Gminy otwarty dla interesantów od 1 czerwca 2020r.

Ze względu na stopniowe znoszenie obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa, urzędy administracji publicznej, w tym samorządowej, są zobowiązane do przywrócenia bezpośredniej obsługi obywateli z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych.

Od poniedziałku, t.j. 1 czerwca b.r. klienci Urzędu Gminy Kaliska będą obsługiwani bezpośrednio w biurach budynku. Do urzędu będzie można wejść głównym wejściem. Podczas załatwiania spraw interesanci zobowiązani są do przestrzegania następujących zasad:

Urząd będzie czynny w godzinach:

Pomimo przywrócenia bezpośredniej obsługi interesantów w trosce o bezpieczeństwo własne i klientów zapraszamy do kontaktu online, pocztą tradycyjną, a także telefonicznie.

Accessibility

LOT KOCIEWIE zaprasza na 17 Kociewsko-Borowiacki Rajd Rowerowy

 

 

W dniach 9-10 sierpnia dookoła Kociewia przejedzie 17 Kociewsko-Borowiacki Rajd Rowerowy. Miejsc na dwudniową wyprawę rowerową jest 100. Biuro LOT KOCIEWIE oczekuje zapisów!

 

 

 

 

- Serdecznie zapraszamy do spotkania w zaprzyjaźnionej grupie i zachęcamy do dołączenia do niej. Jak zawsze dwa dni wycieczki przed nami i około 100 km do przejechania. Rozpoczynamy na starogardzkim rynku, w sobotę 9 sierpnia o godzinie 10. A przed nami m.in. Wirty, Ocypel i nocleg w Osieku. Drugiego dnia kierujemy się w tereny, po których jeszcze nigdy nie podróżował peleton tego rajdu – odwiedzimy np. Gminę Morzeszczyn, a co za tym idzie (lub nawet tym razem jedzie), wjedziemy w granice Powiatu Tczewskiego. Oczywiście wydarzenie zaplanowaliśmy w taki sposób, by na popołudnie niedzielne powrócić do Stolicy Kociewia – podsumowuje Anna Brzezicka z Biura LOT KOCIEWIE.

 

Po wszystkie szczegóły i z chęcią zapisów zapraszamy tutaj:

 

Lokalna Organizacja Turystyczna KOCIEWIE

Kociewski Ośrodek Informacji Turystycznej
ul. 30 Stycznia 4

83-110 Tczew
tel. 58 531 37 41

info@kociewie.eu