Urząd Gminy otwarty dla interesantów od 1 czerwca 2020r.

Ze względu na stopniowe znoszenie obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa, urzędy administracji publicznej, w tym samorządowej, są zobowiązane do przywrócenia bezpośredniej obsługi obywateli z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych.

Od poniedziałku, t.j. 1 czerwca b.r. klienci Urzędu Gminy Kaliska będą obsługiwani bezpośrednio w biurach budynku. Do urzędu będzie można wejść głównym wejściem. Podczas załatwiania spraw interesanci zobowiązani są do przestrzegania następujących zasad:

Urząd będzie czynny w godzinach:

Pomimo przywrócenia bezpośredniej obsługi interesantów w trosce o bezpieczeństwo własne i klientów zapraszamy do kontaktu online, pocztą tradycyjną, a także telefonicznie.

Accessibility

Kwatera agroturystyczna w Studzienicach - Dariusz Beling

.

tel.(058) 58 71 590, kom. 502 20 49 51.

Kwatera położona w odległości 1 km od jeziora Studzienice, 8 km od jeziora Wygonin i Trzechowo, 90 km od Bałtyku, do rzeki Wdy 8 km, w pobliżu lasu. Kwatera sezonowa z dwoma pokojami (2x3) i oddzielną kuchnią i łazienką. Wyżywienie we własnym zakresie, możliwość kupna żywności wiejskiej. Taras z ogrodem. W pobliżu trasy turystyczne piesze. Kwatera położona na terenach łowieckich. Możliwość rozbicia namiotu, miejsce na grill i ognisko, a także przejażdżki konno i bryczką.