Urząd Gminy otwarty dla interesantów od 1 czerwca 2020r.

Ze względu na stopniowe znoszenie obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa, urzędy administracji publicznej, w tym samorządowej, są zobowiązane do przywrócenia bezpośredniej obsługi obywateli z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych.

Od poniedziałku, t.j. 1 czerwca b.r. klienci Urzędu Gminy Kaliska będą obsługiwani bezpośrednio w biurach budynku. Do urzędu będzie można wejść głównym wejściem. Podczas załatwiania spraw interesanci zobowiązani są do przestrzegania następujących zasad:

Urząd będzie czynny w godzinach:

Pomimo przywrócenia bezpośredniej obsługi interesantów w trosce o bezpieczeństwo własne i klientów zapraszamy do kontaktu online, pocztą tradycyjną, a także telefonicznie.

Accessibility

Korzystne ubezpieczenie szkolne

Placówki oświatowe z naszej gminy  uzyskały bardzo dobre warunki ubezpieczenia dzieci. W celu zdementowania złośliwej plotki, że ubezpieczenie dzieci w firmie InterRisk nie obejmuje całej doby i, że są bardzo niekorzystne zaprosiliśmy na spotkanie Rad Rodziców ZSP w Kaliskach, ZOW w Piecach przedstawicieli firmy Broker Maximus. Firma ta od ponad trzech lat doradza Gminie Kaliska w sprawach ubezpieczeń. W mojej ocenie wszelkie niejasności zostały wyjaśnione i rozwiane. Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą ubezpieczenia umieszczonej poniżej. Pozostaje tylko niesmak po tym, że niektóre osoby rozgrywając własne interesy przedstawiają nierzetelny obraz sytuacji. Wprowadzenie celowe sytuacji niepewności i strachu niczym nie  uzasadnione nie powinno mieć nigdy miejsca. Każdy z Państwa ma niezbywalne prawo do decydowania o tym gdzie ubezpieczy własne dziecko. Zorganizowany przetarg wyłonił w danym momencie najbardziej korzystne warunki. Zaskakujące jest tylko to, że firma, która nie przystąpiła do przetargu mówi, że dałaby bardziej korzystne warunki.        

                                                                                                         Wójt Gminy Kaliska

                                                                                                        Sławomir Janicki

Pobierz pliki          

warunki oferty NNW - Interrisk

warunki ubezpieczeniaNNW - porównanie