Urząd zamknięty do odwołania

Ze względu na rozprzestrzenianie się wirusa COVID-19, Urząd Gminy w Kaliskach z dniem 23 marca zamknięto dla interesantów. Dlatego prosimy o załatwienie pilnych spraw telefonicznie, drogą mailową, poprzez e-PUAP, bądź odłożenie ich na późniejszy termin.  Numery telefonów do wszystkich pracowników dostępne są TUTAJ.

Tymczasowe zasady odbioru dowodów osobistych. Ze względu na zagrożenie koronawirusem dowody będzie można otrzymać w urzędzie gminy w poniedziałek, wtorek, czwartek piątek, wyłącznie w godzinach 8.00 - 10.30, w środę od godziny 14.30 – 16.30. Aby odebrać dokument należy zadzwonić do Urzędu tel. 58 5989201, potwierdzić dostępność dowodu i umówić termin jego odbioru. W przypadku uzyskania odpisu aktu urodzenia, zgłoszenia zgonu należy kontaktować się telefonicznie w celu umówienia indywidualnej wizyty.

Jednocześnie prosimy przedsiębiorców o składanie elektronicznych wniosków bezpośrednio do CEiDG. Do odwołania nie ma możliwości składania papierowych wniosków w Urzędzie.

Accessibility

Jubileusz 92 urodzin Pana Alfonsa Ossowskiego

92. URODZINOWY JUBILEUSZ

W niedzielę 23.02.2020 roku piękny jubileusz 92 urodzin obchodził Pan Alfons Ossowski z Kalisk. Z tej okazji życzenia Jubilatowi w dniu dzisiejszym czyli w poniedziałek złożył Wójt Gminy Kaliska Sławomir Janicki wraz z Kierownikiem Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Panią Moniką Szmaglińską.

To spotkanie jak w minionych latach wypełnione zostało wspomnieniami z czasów dzieciństwa, okresu wojennego i czasu teraźniejszego. Ciekawe historie i wspomnienia to prawdziwa lekcja, którą Pan Alfons przekazywał nam z pełną starannością.

Dziękujemy za sympatyczne przyjęcia i wspaniałe opowieści. Życzymy jeszcze raz kolejnych lat w zdrowiu i szczęściu rodzinnym.