Urząd Gminy otwarty dla interesantów od 1 czerwca 2020r.

Ze względu na stopniowe znoszenie obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa, urzędy administracji publicznej, w tym samorządowej, są zobowiązane do przywrócenia bezpośredniej obsługi obywateli z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych.

Od poniedziałku, t.j. 1 czerwca b.r. klienci Urzędu Gminy Kaliska będą obsługiwani bezpośrednio w biurach budynku. Do urzędu będzie można wejść głównym wejściem. Podczas załatwiania spraw interesanci zobowiązani są do przestrzegania następujących zasad:

Urząd będzie czynny w godzinach:

Pomimo przywrócenia bezpośredniej obsługi interesantów w trosce o bezpieczeństwo własne i klientów zapraszamy do kontaktu online, pocztą tradycyjną, a także telefonicznie.

Accessibility

Jubileusz 91 Urodzin Pana Konstantego Lipskiego

JUBILEUSZ 91 URODZIN KONSTANTEGO LIPSKIEGO

W dniu 24.09.2019 roku Jubileusz 91. urodzin obchodzi Pan Konstanty Lipski z Kalisk. Z tej okazji na ręce Jubilata już w dniu wczorajszym 23.09.2019 roku zostały złożone życzenia oraz kwiaty w imieniu Wójta przez Sekretarza Gminy Panią Bożenę Jeleniewską oraz Kierownika GOPS Monikę Szmaglińską.

Goście zostali poczęstowani kawą i smakołykami spożywanymi w towarzystwie Szanownego Jubilata, 2 - ch synowych, 2 - ch synów oraz opiekunki.

Pan Konstanty to przesympatyczny człowiek, który cieszy się dobrą kondycją psychiczną i niezawodną pamięcią. Jubilat doczekał się 5 - ro dzieci, piętnaścioro wnucząt oraz piętnaścioro pra-wnucząt.

Życzymy jeszcze raz Wszystkiego Najlepszego na kolejne lata, oby kolejny rok był równie udany jak poprzedni, wypełniony radością i spokojem.