Urząd Gminy otwarty dla interesantów od 1 czerwca 2020r.

Ze względu na stopniowe znoszenie obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa, urzędy administracji publicznej, w tym samorządowej, są zobowiązane do przywrócenia bezpośredniej obsługi obywateli z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych.

Od poniedziałku, t.j. 1 czerwca b.r. klienci Urzędu Gminy Kaliska będą obsługiwani bezpośrednio w biurach budynku. Do urzędu będzie można wejść głównym wejściem. Podczas załatwiania spraw interesanci zobowiązani są do przestrzegania następujących zasad:

Urząd będzie czynny w godzinach:

Pomimo przywrócenia bezpośredniej obsługi interesantów w trosce o bezpieczeństwo własne i klientów zapraszamy do kontaktu online, pocztą tradycyjną, a także telefonicznie.

Accessibility

Informacja na temat planowanej wizyty gości z Reinfeld

W dniach 19-22 września br. przybędzie do naszej gminy kilkunastoosobowa delegacja gości  - przyjaciół z Reinfeld, partnerskiego miasta w Niemczech. W ubiegłym roku obchodziliśmy 20-lecie współpracy partnerskiej.

 

Poszukujemy rodzin, skłonnych zaoferować nocleg wraz z wyżywieniem naszym przyjaciołom z Niemiec w dniach 19-22 września
(3 noce). Osoby, które zdecydują się zaprosić gości, mogą liczyć na zaproszenie do partnerskiego miasta Reinfeld w przyszłym roku. Przygotowywany przez Urząd Gminy Kaliska program wizyty będzie obejmował, między innymi, integracyjne spotkania i wyjazdy.

 

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Referatem Obsługi Mieszkańców i Funduszy Europejskich Urzędu Gminy Kaliska, tel. 58/588 92 01 w. 39 w terminie do dn. 23.08.2019 r.