Urząd Gminy otwarty dla interesantów od 1 czerwca 2020r.

Ze względu na stopniowe znoszenie obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa, urzędy administracji publicznej, w tym samorządowej, są zobowiązane do przywrócenia bezpośredniej obsługi obywateli z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych.

Od poniedziałku, t.j. 1 czerwca b.r. klienci Urzędu Gminy Kaliska będą obsługiwani bezpośrednio w biurach budynku. Do urzędu będzie można wejść głównym wejściem. Podczas załatwiania spraw interesanci zobowiązani są do przestrzegania następujących zasad:

Urząd będzie czynny w godzinach:

Pomimo przywrócenia bezpośredniej obsługi interesantów w trosce o bezpieczeństwo własne i klientów zapraszamy do kontaktu online, pocztą tradycyjną, a także telefonicznie.

Accessibility

Informacja dla właścicieli gospodarstw agroturystycznych

Informacja dla właścicieli gospodarstw agroturystycznych

W związku z uaktualnianiem informacji na stronie internetowej  Naszej Gminy i ustaleniami z naszego ostatniego spotkania, prosimy właścicieli prowadzących gospodarstwa agroturystyczne lub wynajem pokoji gościnnych o składanie informacji i 3 zdjęć ( w wersji elektronicznej ), jakie chcielibyście Państwo zamieścić na naszej stronie w  celu zareklamowania swoich kwater.

Termin składania materiałów  - 31.03.2012r

W przypadku, gdy chcecie Państwo  zostawić materiały w formie jaka została zamieszczona na str. Gminnego Porozumienia Agroturystycznego Zblewo proszę również o informację.

Zawiadamiam, że osoby, które nie potwierdzą informacji  lub nie złożą materiałów, nie skorzystają z darmowej reklamy.

Dane osoby do kontaktu: Anna Ossowska, promocja@kaliska.pl, tel. 58 58 89 201 wew. 37