Accessibility
UE

I Halowy Turniej Piłki Nożnej Juniorów o Puchar Wójta Gminy Kaliska

Dnia 16 lutego 2013 roku na hali widowiskowo-sportowej w Kaliskach odbył się I Halowy Turniej Piłki Nożnej Juniorów o Puchar Wójta Gminy Kaliska pod patronatem Pomorskiego Związku Piłki Nożnej organizowany przez trenera juniorów „Victorii” Kaliska Adriana Prabuckiego.

Turniej rozpoczął się o godzinie 8.00 i trwał do godziny 15.00, w trakcie rozgrywek odbył się pokaz Freestyle Football w wykonaniu Darka Gołuńskiego oraz występ kaliskiej grupy tanecznej, którą prowadzi  pani  Joanna Linda.

W turnieju wzięło udział 10 drużyn podzielonych na 2 grupy tj: Victoria Kaliska I , Victoria Kaliska II, Wietcisa Skarszewy, Amator Kiełpino, GTS Kowale, Wda Lipusz, Florian Chojnice, Orzeł Trąbki Wielkie, Bytovia Bytów I, Bytovia Bytów II.

I miejsce w turnieju zajęła drużyna gospodarzy a mianowicie „Victoria” Kaliska, II miejsce zajęła „Wietcisa” Skarszewy,  zaś III miejsce przypadło drużynie „Amatora” Kiełpino.

W ceremonii wręczenia nagród zwycięzcom wziął udział zastępca Wójta Gminy Kaliska Krzysztof Partyka i Prezes KSWS „Victoria” Jerzy Pasterski.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został kapitan „Amatora” Kiełpino – Miłosz Mateusz, najlepszym bramkarzem został - Kacała Mateusz z „Victorii” Kaliska. Najlepszym strzelcem turnieju z dorobkiem 8 strzelonych bramek został zawodnik reprezentujący barwy gospodarzy Kamil Maśliński.

Drużyny dopingowane były przez miejscowych kibiców. W następnym roku również chcemy zorganizować podobny turniej. Zdjęcia z turnieju dostępne są w galerii.