Urząd Gminy otwarty dla interesantów od 1 czerwca 2020r.

Ze względu na stopniowe znoszenie obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa, urzędy administracji publicznej, w tym samorządowej, są zobowiązane do przywrócenia bezpośredniej obsługi obywateli z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych.

Od poniedziałku, t.j. 1 czerwca b.r. klienci Urzędu Gminy Kaliska będą obsługiwani bezpośrednio w biurach budynku. Do urzędu będzie można wejść głównym wejściem. Podczas załatwiania spraw interesanci zobowiązani są do przestrzegania następujących zasad:

Urząd będzie czynny w godzinach:

Pomimo przywrócenia bezpośredniej obsługi interesantów w trosce o bezpieczeństwo własne i klientów zapraszamy do kontaktu online, pocztą tradycyjną, a także telefonicznie.

Accessibility

Gmina Kaliska na znaczkach

 

Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Kaliska,

83-260 Kaliska, ul.  Nowowiejska  2,

tel.  607 834  357, e-mail: rozwojkalisk@wp.pl

 

Szanowni mieszkańcy i sympatycy Gminy Kaliska,

 

         Pragnę Państwa poinformować, że w dniu 24.02.2012r. ukazał się znaczek pocztowy oraz koperta okolicznościowa - „całostka” w wersji limitowanej pod hasłem „ Gmina Kaliska, a w niej...”. Cała seria składać się będzie z 11 znaczków, na których przedstawione zostaną ciekawe miejsca z poszczególnych sołectw gminy Kaliska.  Znaczki wydane przez Pocztę Polską zostały z inicjatywy Stowarzyszenia Rozwoju Gminy Kaliska jako retrospekcja z ubiegłorocznych „Rowerowych Harców 2011”

Kolejne znaczki pojawiać się będą cyklicznie w najbliższych miesiącach, chętnych do nabycia serii  zapraszam   do zapisów na subskrypcję pod hasłem „Gmina Kaliska na znaczkach”

 

Koszt pojedynczego znaczka z kopertą okolicznościową wynosi

 

  • zapowiedź serii – 8 zł
     
  • kolejne znaczki serii – 10 zł

     

Zgłoszenia subskrypcji proszę dokonywać na adres mailowy Stowarzyszenia: rozwojkalisk@wp.pl określając liczbę zamawianych egzemplarzy. Informacje te pozwolą na ustalenie  dodruku pierwszego znaczka oraz  wielkości druku kolejnych.

W realizowanej serii pojawią się: po 2 znaczki z sołectw Kaliska i Piece oraz po 1 znaczku z sołectw Bartel Wielki, Cieciorka, Czarne, Dąbrowa, Iwiczno i Studzienice

 

                                                                      Zapraszam do wzięcia udziału w subskrypcji

 

                                                                                      Pozdrawiam serdecznie

                                                                       Prezes Stowarzyszenia Rozwoju Gminy Kaliska       

                                                                                               Jarosław Otta