Urząd Gminy otwarty dla interesantów od 1 czerwca 2020r.

Ze względu na stopniowe znoszenie obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa, urzędy administracji publicznej, w tym samorządowej, są zobowiązane do przywrócenia bezpośredniej obsługi obywateli z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych.

Od poniedziałku, t.j. 1 czerwca b.r. klienci Urzędu Gminy Kaliska będą obsługiwani bezpośrednio w biurach budynku. Do urzędu będzie można wejść głównym wejściem. Podczas załatwiania spraw interesanci zobowiązani są do przestrzegania następujących zasad:

Urząd będzie czynny w godzinach:

Pomimo przywrócenia bezpośredniej obsługi interesantów w trosce o bezpieczeństwo własne i klientów zapraszamy do kontaktu online, pocztą tradycyjną, a także telefonicznie.

Accessibility

,,Diamentowe Gody'' Państwa Ireny i Antoniego Ronkowskich

 

„ Kocha się naprawdę i do końca tylko wówczas gdy kocha się zawsze, w radości i smutku bez względu na dobry czy zły los”
Jan Paweł II

Państwo Irena i Antoni Ronkowscy zawarli związek małżeński w dniu 19 listopada 1959r. w USC Kaliska. W dniu 21 listopada 1959r. złożyli przysięgę małżeńską w kościele w Piecach. Uroczystość weselna odbyła się w domu Pani Ireny, w Kaliskach.

Jubilaci mają córkę i 2 wnuków. Oboje pracowali zawodowo i są na zasłużonych emeryturach. Ich pasją jest: ogród, kurki i pies.

Pani Irena, kiedy tylko czas i siły pozwalają, pisze autobiografię, haftuje, szydełkuje, robi na drutach.
Pan Antoni przez długie lata pracował w Urzędzie Gminy w Kaliskach jako konserwator wodociągów.

Wielu z nas zna go osobiście, bo do 2017r. przychodził do naszych domów spisywać liczniki zużycia wody. Przez lata był też w radzie kościelnej przy kościele w Kaliskach.
Obecnie można go spotkać na spacerze z pieskiem.

Szanowni Jubilaci doczekali pięknego jubileuszu 60-lecia pożycia małżeńskiego.

Z tej okazji z najserdeczniejszymi życzeniami, zdrowia i wszelkiej pomyślności odwiedzili Ich: Wójt Gminy Kaliska Sławomir Janicki i Kierownik USC Kaliska Beata Wysokińska.

Życzymy Szanownym Jubilatom by związek, który zbudowali był nadal tak silny, trwały i piękny jak diament – wszystkiego najlepszego.