Urząd Gminy otwarty dla interesantów od 1 czerwca 2020r.

Ze względu na stopniowe znoszenie obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa, urzędy administracji publicznej, w tym samorządowej, są zobowiązane do przywrócenia bezpośredniej obsługi obywateli z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych.

Od poniedziałku, t.j. 1 czerwca b.r. klienci Urzędu Gminy Kaliska będą obsługiwani bezpośrednio w biurach budynku. Do urzędu będzie można wejść głównym wejściem. Podczas załatwiania spraw interesanci zobowiązani są do przestrzegania następujących zasad:

Urząd będzie czynny w godzinach:

Pomimo przywrócenia bezpośredniej obsługi interesantów w trosce o bezpieczeństwo własne i klientów zapraszamy do kontaktu online, pocztą tradycyjną, a także telefonicznie.

Accessibility

94 urodziny Pani Wandy Wacholc

94 URODZINY PANI WANDY WACHOLC

W dniu11.10.2019 roku jubileusz 94 urodzin obchodziła Pani Wanda Wacholc z Lipskiego Młyna. Z tej okazji w dniu 15.10.2019 roku na ręce Szanownej Jubilatki zostały złożone życzenia przez Wójta Sławomira Janickiego oraz Kierownika GOPS-u p.Monikę Szmaglińską.

Czas dla Pani Wandy się zatrzymał, a kondycja i wigor jaki w niej drzemie zadziwia nas z każdym rokiem bardziej. Sezon jesienny to czas zbioru i przetwarzania grzybów, to czas kiedy Pani Wanda wychodzi do lasu, i zbiera wszelkie dary natury obdarowując nimi najbliższych.

Pani Wanda lubi spacery po najbliższej okolicy, co daje jej wiele przyjemności. Jublilatka doczekała się dwojga dzieci, czworo wnucząt oraz pięciorga prawnucząt.

Cieszymy się, że mogliśmy spędzić wspólnie czas z Jubilatką i jeszcze raz życzymy Wszystkiego Najlepszego.