Accessibility
UE

VIII Forum Przedsiębiorczości, 23 maja 2013 r. w Gdyni

 

Forum to cykl spotkań biznesowych, których celem jest podejmowanie aktualnej tematyki związanej z zakładaniem i rozwijaniem działalności gospodarczej. Tematem przewodnim tegorocznej edycji Forum jest ZMIANA. Wydarzenie będzie złożone z kilku bloków tematycznych. Głównym tematem będzie przedsiębiorczość w kontekście zmian społeczno – gospodarczych. Ponadto zaplanowano cztery moduły tematyczne: zrównoważona firma, finansowanie, komunikacja oraz kompetencje. W ramach paneli dyskusyjnych i warsztatów będzie można dowiedzieć się m.in. o zasadach skutecznej komunikacji, zarządzaniu kompetencjami, ekologii w firmie, budowaniu marki, a nawet o tym, jak skutecznie poradzić sobie z konfliktem w biznesie czyli o korzystaniu z mediacji gospodarczej. Poruszymy również tematykę dofinansowania dla firm z Funduszy Europejskich w kolejnym okresie programowania 2014-2020.
Imprezę patronatem honorowym objęli Marszałek Województwa Pomorskiego i Prezydent Miasta Gdyni. Patronami medialnymi wydarzenia są Dziennik Bałtycki, Radio Gdańsk, Trójmiasto.pl oraz Radio Kaszebe. Partnerami są Pomorski Park Naukowo Technologiczny w Gdyni oraz Kaszubski Instytut Rozwoju.
Rekrutacja na poszczególne bloki tematyczne rozpocznie się pod koniec kwietnia br.  
Program wydarzenia i szczegółowe informacje na temat VIII Pomorskiego Forum Przedsiębiorczości dostępne są na stronie www.forum.arp.gda.pl

Program

Plakat