Accessibility
UE

Stypendia Marszałka Województwa Pomorskiego

W dniu 12 grudnia 2022 roku w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku odbyła się Uroczysta Gala  Stypendialna, podczas której wręczono stypendia Marszałka Województwa Pomorskiego.

Uroczystość była podsumowaniem „Programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży – mieszkańców Województwa Pomorskiego", który był realizowany przez Samorząd Województwa Pomorskiego w latach 2021/2022. 

Z gminy Kaliska stypendia otrzymali absolwenci Publicznej Szkoły Podstawowej w Kaliskach w ramach projektu „Pomorski program pomocy stypendialnej – III edycja”, finansowane ze środków europejskich – dla uczniów uzdolnionych  w szczególności w zakresie przedmiotów matematycznych, przyrodniczych, informatycznych i języków obcych.

 Stypendia otrzymali:

  -  Aleksandra Frost,

  -  Katarzyna Frost,

  -  Jakub Koper.

Podczas uroczystości w imieniu Wójta Gminy Kaliska i Przewodniczącego Rady Gminy Kaliska w/w stypendystom Listy gratulacyjne  wręczyła Sekretarz Gminy Kaliska.

Serdecznie gratulujemy osiągniętych sukcesów i życzymy owocnego czasu pogłębiania swojej wiedzy oraz wszelkiej pomyślności na nowym etapie edukacji.