Accessibility
UE

KONCERT T.LOVE W CZERSKU

 

Gmina Czersk serdecznie zaprasza na fantastyczny koncert – ZESPÓŁ T.LOVE! Tego zespołu nie trzeba chyba nikomu przedstawiać… Istniejąca od ponad 30 lat grupa, na czele z jej liderem Muńkiem Staszczykiem ma na swoim koncie wiele muzycznych laurów (w tym złote i platynowe płyty) i takie hity jak choćby „Warszawa”, „Chłopaki nie płaczą”, „Ajrisz”, „Stokrotka” czy ostatnie: „Bóg” i „Lucy Phere”.
Zespół zagra w Czersku swoje największe przeboje już 17 października o godz.20.00 na hali sportowej im. Romana Bruskiego (support i drzwi otwarte dla publiczności od godz.19.00). Bilety w cenie 35 zł dostępne są w przedsprzedaży już od 1 października w CIT w Czersku (ul. Kościuszki 27a) oraz w Ośrodku Kultury w Czersku (ul.Szkolna 11). Zostaną także zorganizowane dodatkowe miejsca sprzedaży biletów w całym regionie, a informacje o nich znajdziecie już wkrótce na czersk.pl oraz na naszych profilach w mediach społecznościowych.
Gmina Czersk serdecznie zaprasza!

Jednocześnie zapraszamy (m.in. zakłady pracy) do zbiorowych rezerwacji biletów – informacje: (52) 395 48 68 lub meilowo promocja@czersk.pl.