Accessibility
UE

Czas na DZIAŁANIA LOKALNE !!!! - ogłaszamy nabór wniosków

 

                                   

 

CZAS NA DZIAŁAJ LOKALNIE - OGŁASZAMY NABÓR WNIOSKÓW

Czujesz już wiosnę? Porzuć zimowe życie...
Zrób coś szalonego! Czas na zmianę! Czas na wyzwolenie społecznej energii!!!!!

Czas na DZIAŁANIA LOKALNE !!!!

Lokalna Grupa Działania „Chata Kociewia” wraz z Polsko- Amerykańską Fundacją Wolności  oraz Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce ogłasza nabór w ramach IX edycji Programu Działaj Lokalnie. Program skierowany jest do mieszkańców z obszaru gmin powiatu starogardzkiego oraz gmin Stara Kiszewa i Liniewo. Jeśli jesteś członkiem Stowarzyszenia bądź Fundacji, Strażakiem, należysz do Koła Gospodyń Wiejskich, jesteś pracownikiem jednostki samorządu terytorialnego, a może po prostu osobą, która chciałaby coś zrobić dla swojej społeczności ale nie wiesz jak masz się do tego zabrać? My znamy Twój potencjał!!! Być może czekamy właśnie na Ciebie? Jeśli marzy Ci się skate park, chciałbyś potańczyć zumbę, a może pospacerować z kijkami nordic-walking, być może przyda Ci się szkolenie z nowych technologii, chcesz poszerzyć wiedze o ekologii lub może chcesz spisać dawne dzieje swojej miejscowości???

Ty dajesz pomysł- my służymy pomocą!

Wniosek należy złożyć poprzez zalogowanie się i wypełnienie wniosku w generatorze, dostępnym na stronie www.system.dzialajlokalnie.pl
Pod adresem:
Nowa Wieś Rzeczna, ul. Rzeczna 18
83-200 Starogard Gdański
Tel. 58 560 18 82
E-mail: a.nadolna-banach@chatakociewia.pl

Czekają na Ciebie ludzie, którzy posłużą pomocną dłonią, w przypadku jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nimi.
Nabór trwa do 6 maja 2016 roku. Wszelkie dodatkowe informacje oraz przykłady dobrych praktyk znajdą  Państwo w regulaminie poniżej lub na stronie www.dzialajlokalnie.pl oraz www.chatakociewia.pl w zakładce Działaj Lokalnie.
O postępach naboru wniosków będziemy Państwa informować na bieżąco.
REGULAMIN DL 2016- dostępny na stronie http://chatakociewia.pl/