Accessibility
UE

Zimowe zajęcia sołeckie w Piecach już za nami

Zimowe zajęcia odbywały się w sali gimnastycznej w ZOW w Piecach od 17 stycznia do 7 marca w piątki od godz. 16 do godz. 18 oraz w soboty w godzinach od 10 do 12. W zajęciach brało udział regularnie około 40 dzieci.

Każdy uczestnik otrzymał program zajęć sportowych. Przez dwa miesiące dzieci brały udział w grach i zabawach ruchowych, grach drużynowych, w zajęciach w sali komputerowej, tańcach integracyjnych, grach i zabawach edukacyjnych w sali zabaw oraz w zajęciach plastycznych. Odbyły się również dwa turnieje o Puchar Sołtysa w piłce ręcznej i piłce nożnej halowej.

W nagrodę za uczestnictwo w zajęciach dzieci pojechały dwa razy na basen do Kościerzyny. Poczęstunek na zajęciach sportowych oraz wyjazdy na basen sfinansowane zostały z funduszu sołeckiego. Zajęcia prowadzone były przez sołtysa p. Marka Romanów wraz z małżonką, p. Bożeną, Angelikę Kinowską, Radosława Ciemińskiego oraz p. Marię Jolantę Ignaciuk.

Dnia 14 marca br. odbyło się oficjalne podsumowanie zajęć w Świetlicy Wiejskiej w Piecach. Uczestnikom zostały wręczone nagrody oraz dyplomy z rąk Wójta Gminy Kaliska - p. Sławomira Janickiego, Dyrektora ZOW w Piecach - p. Wojciecha Wałaszewskiego oraz Przewodniczącej Komisji Edukacji, Kultury i Spraw Społecznych - p. Zofii Czarnowskiej.

Dziękujemy za udostępnienie sal na zajęcia sołeckie Dyrektorowi ZOW w Piecach, za zaangażowanie rodziców oraz Wójtowi Gminy Kaliska za wsparcie, a na kolejne zajęcia zapraszamy już latem, do zobaczenia!!!