Accessibility
UE

W Gminnym Ośrodku Kultury w Kaliskach powitaliśmy NOWY ROK


W Gminnym Ośrodka Kultury w Kaliskach odbyła się zabawa sylwestrowa, podczas której uczestnicy żegnali stary i witali Nowy Rok. Zespół Czarnanuta z Borzechowa bawił wszystkich  do 4 rano. Podczas zabawy na uczestników czekały niespodzianki. Jedną z nich był wybór króla i królowej nocy sylwestrowej. Pani Irena Czarnota wraz z ubiegłorocznymi zwycięzcami zabawy Sylwestrowej wyłoniła Królową i króla zabawy sylwestrowej 2014/2015roku, którzy zostali ukoronowani otrzymując korony oraz szarfy.  A w związku z tym, iż przed wyborem końcowym odbyła się dogrywka obie rywalizujące pary otrzymały na pamiątkę Świąteczną pocztówkę w antyramie.

Już tradycyjnie na uczestników czekał tort oraz taniec czekoladowy. Podczas tańca można było nabyć czekolady z ukrytymi niespodziankami. Osobom, które znalazły czekolady wraz z niespodziankami, zostały wręczone talony na kolację w Restauracji-Wrota Kaszub w Starej Kiszewie. A zebrane środki zostaną przekazane dzieciom uczęszczającym do Świetlicy terapeutycznej celem wsparcia organizacji zbliżających się ferii.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom zabawy za udział i zapraszamy na tańce i zabawy w ciągu 2015 roku oraz kolejnego Sylwestra. Serdecznie zapraszamy.